Wesela w Dworku Cieszyńskim

Uroczystości okolicznościowe, a w szczególności wesela, to nasza specjalność. Serdecznie zapraszamy do Dworku Cieszyńskiego, gdzie niepowtarzalny klimat stylowych wnętrz oraz smak domowej kuchni sprawią, że przyjęcie weselne pozostanie na zawsze w pamięci wszystkich Gości. Do tego wykwalifikowana i profesjonalna obsługa, oprawa muzyczna, przepiękne tarasy dopełniają całość jako komplet niepowtarzalnej uroczystości.

Dysponujemy dwoma salami – Salą Słoneczną i Kominkową. Duża sala bankietowa – sala Słoneczna - jest przeszklona, bardzo jasna i ciepła. Zmieści się w niej nawet do 80 osób. Do tego wyjście na ogródki letnie z obu stron daje poczucie przestrzeni i romantycznego nastroju, ponieważ z jednej strony Dworku Cieszyńskiego jest tzw „Cieszyńska Wenecja” klimatyczne miejsce często odwiedzane przez mieszkańców jak i turystów jako jedno z najbardziej romantycznych miejsc w Cieszynie. Sala Kominkowa – pomieści do 35 osób, kameralna, przytulna, idealna na niewielkie imprezy okolicznościowe w gronie najbliższych. Płonący kominek i stylowa oprawa wnętrza stanowi o niepowtarzalnym klimacie uroczystości.
Dodatkowo proponujemy Państwu pomoc w organizacji dodatkowych atrakcji związanych z organizacja uroczystości okolicznościowej czy wymarzonego wesela. Oprawa muzyczna – zespół muzyczny, DJ, kapela góralska, dekoracja Sali, kwiaty, odpowiednie światła, pokaz zdjęć, pokaz tańca, animacje i atrakcje dla Gości.. samochód dla Pary Młodej …. I wiele innych, wymarzonych przez Parę Młodą atrakcji.

Nasza restauracja urządzona jest w niepowtarzalnym, dworkowym stylu, serwujemy potrawy kuchni regionalnej oraz tradycyjnej. Nasza karta zawiera niepowtarzalne menu, stworzone specjalnie z myślą o satysfakcji Pary Młodej jak i Gości. Profesjonalna obsługa, uśmiech o miła atmosfera sprawiają, że uroczystość w naszym Dworku to prawdziwa radość i przyjemność spędzania czasu w gronie najbliższych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji, osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres: biuro@dworek-cieszynski.pl jak również Tel. 531-032-980
Rezerwacjanoclegi
Formularzkontaktowy